אודותיי

תמונה ווטסאפ

נעים להכיר, שמי סיגלית הדסי, מטפלת רגשית המתמחה בבעיות קשב וריכוז ובעיות התנהגות, מדריכת הורים ומדריכת מורים גננות ומטפלות.

 

בעלת תואר ראשון בחינוך (BA, BED) ותואר שני (MA ) בחינוך מיוחד, התמחות בקשיי קשב וריכוז - ADHD ובעיות התנהגות ממכללת דוד ילין. בוגרת לימודי תעודה בגישות טיפוליות שונות, בהן: שיטת אלבאום (טיפול רגשי גופני), פסיכודרמה, דמיון מודרך, NLP.

מטפלת מוסמכת המתמחה בבעיות קשב וריכוז ובעיות התנהגות בילדים ונוער. מנחת הורים וצוותי חינוך מזה 18 שנים.

בעלת קליניקה פרטית בכפר אדומים.

מקיימת הדרכות וייעוץ  להורים באופן פרטני ולקבוצות, מדריכת מורים במסגרת תכנית הכלה של משרד החינוך בבתי ספר יסודיים ובתיכונים.

מטפלת בילדים עם קשיי קשב וריכוז- ADHD ובעיות התנהגות, בקבוצות ובאופן פרטני במסגרת בתי ספר יסודיים ובתיכונים ברחבי הארץ. מקיימת השתלמויות למורים בנושא "כלים פרקטיים להתמודדות עם ADHD ובעיות התנהגות" במסגרת תכניות של הפסגה במשרד החינוך.

משלבת בין גישות עבודה שונות המותאמות במיוחד לצרכים הספציפיים של כל אחד מהילדים. משפרת את היכולות הפיזיות. והרגשיות של הילדים ומחזקת את הדימוי העצמי שלהם. התכנית ממוקדת ואפקטיבית, ומביאה לשיפור משמעותי בתפקוד ולמימוש מקסימלי של הפוטנציאל של הילדים, בזמן קצר.

שיטת הטיפול  הינה אינטגרטיבית הכוללת כלים רבים בהם אני משתמשת מתוך ההשכלה, הידע והניסיון הרב שרכשתי במהלך השנים.

ניסיון והשכלה

מטפלת בילדים ונוער 18 שנה, חיה נושמת ומכירה היטב את הילדים מובילה לשינוי אני מעניקה לילדים וגם להורים כלים שיעזרו להם לאורך החיים, הכלים הנלמדים נשארים שלהם. מדריכה מורים בבתי ספר ומטפלות במעונות.

 למדתי בדוד ילין מורה בחינוך הרגיל והמיוחד. מתמחה בתואר שני בבעיות התנהגות וקשב וריכוז (ADHD) למדתי טיפול בקשיי למידה ותפקוד בשיטת אלבאום, פסיכודרמה , דמיון מודרך, אימון אישי

החזון שלי

 

אני מאמינה שההורים צריכים ללמוד להקשיב לילדים שלהם ללמוד להתכוונן אליהם לראות אותם להבין את שפת הדיבור שלהם מה הם רוצים לומר להורים, וההורים צריכים ללמוד לדבר עם הילדים נכון אומר לגלות אמפתיה לילדים שלהם לדבר אליהם בשפה חיובית להעצים אותם להתייחס אליהם בכבוד ולהסתכל אליהם בגובהה העיניים

 

מה אני מציעה

ההתבוננות והבנת האדם והילד היכולת להיכנס לנעליו של האחר הן אחת התכונות החזקות אצלי.

טיפול טוב הוא טיפול שבו למטפל יכולות טובות לראות את האחר ולהבין את החוויות אותם הוא חווה, להתכוונן למקום בו המטופל נמצא ומשם לצאת למסע המשותף להובלת השינוי ולהגיע למקום בו שואף המטופל להגיע.

מזמינה אתכם ההורים והילדים ליצור שינוי משמעותי בחיים בכלים רבים ומגוונים בעזרת טיפול קצר ממוקד ומשמעותי שיוצא אתכם ממשברים והתמודדויות בהם אתם נתקלים

מה אומרים עליי

אני רוצה להודות לך על הטיפול, וקשה לי להעביר את הרגשות למילים ... כל פגישה היתה חוויה, בכל פגישה למדתי דברים חדשים. נתת לי כלים שאני יכולה ליישם בעצמי, לעזור לעצמי. השגנו את המטרות שעזרת לי לנסח בתחילת הטיפול. תודה על ההשקעה, האכפתיות, ההכוונה... תודה על כל מה שלימדת אותי. את מטפלת מצוינת ומסורה. תודה על הכל"
"סיגלית,
אני מרגיש שזה יצר קשר יותר טוב עם ההורים. אני מרגיש שהמודעות העצמית שלי יותר טובה. שאני יוצר קשר טוב יותר. "אני רואה דברים שלא ראיתי קודם"
לסיגלית
"תודה על הכול את תמיד תומכת בי " "היה לי כיף מאוד מאוד "
"אני למדתי על עצמי הרבה מאוד בזכותך..."